Ertuğrul Deniz

Facebook Twitter Linkedin

Selamlar, Ben Ertuğrul Deniz .Blog sayfama hoşgeldiniz. Öncelikle kısaca kendimden bahsedeyim.

Ankara'da doğdum ve şu anda Ankara’da yaşamaktayım. 2012 yılında liseden Elektrik-Elektronik bölümünden mezun oldum. Liseden mezun olduktan sonra daha çok ilgi duyduğum bilişim alanına Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri mühendisliğini kazanarak adım attım. 2018 yılı Haziran ayı itibarıyla lisans eğitimimi tamamladım.

Havelsan ve Man Türkiye A.Ş firmalarında staj yapma fırsatı buldum. Ocak 2018- Haziran 2018 tarihleri arasında iş yeri eğitimimi Paragon Teknoloji A.Ş  firmasında çalışarak geçirdim. Mezun olduktan kısa bir süre sonra profesyonel iş hayatına atıldım. Şu an da özel bir şirkette Sap Basis danışmanı olarak çalışmaktayım.

Mobil programlamaya ilgimden dolayı kişisel olarak küçük boyutluda olsa android uygulamalar geliştirmekteyim. Bunun yanı sıra işlerimi her alanda kolaylaştırdığı için Python programlama dili üzerinde çalışmalar yapmaktayım. Birçok programlama dilini bilmekteyim. Programlama dillerini bir araç olarak görüyorum. Kişisel olarak yaptığım projelerde hangi teknoloji faydalı olacaksa onu kullanıyorum. Ayrıca belirtmek isterim yazılım ile şu anda hobi olarak ilgilenmekteyim. Boş vakitlerimde web geliştirme, mobil programlama ve görüntü işleme konuları üzerinde çalışıyorum. 

Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesine inanan biriyim. Bu bloğumda sizlere elimden geldiğince bilişim ve teknoloji alanında bilgilendirici yazılar ve karşılaştığınız problemlerin çözümünü bulabileceğiniz yazıları paylaşıyor olacağım.

Beni daha detaylı tanımak isterseniz sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz veya iletişim alanından mesaj atabilirsiniz. Sağlıcakla Kalın smiley